INFORMACE KLIENTŮM: NEPRACUJEME S HOTOVOSTÍ, PLATBY PŘIJÍMÁME NA ÚČET! NAPIŠTE SMS NEBO NÁS PROZVOŇTE! ZAVOLÁME VÁM! 606 60 50 70

TOP NABÍDKA

Pronájem obchodních prostor

Pronájem obchodních prostor

Obec:
Lanškroun
Cena:
24.000

Chcete prodat?

Realitní služby od A do Z!

 

Kontaktujte nás a nemusíte se již o nic starat, vše potřebné vyřídíme!

 

 • Naše realitní kancelář Vám nabízí bezproblémové zprostředkování prodeje Vaší nemovitosti.
 • Navíc za Vás můžeme vyřídit veškerou administrativu.
 • Dle našich možností prodáme téměř jakoukoliv nemovitost:  
  byty, kanceláře, obchody, činžovní domy, rodinné domy, pozemky, chaty, chalupy, zemědělské usedlosti, garáže, sklady, různé nebytové prostory, komerční objekty atd…
 • Nabízíme bezplatné zpracování zakázky včetně fotografií a dalších podkladů, evidenci nabídek a poptávek nemovitostí v naší databázi.
 • Prezentujeme nabídky na nejsledovanějších realitních serverech v Čechách a to až do chvíle prodeje zcela zdarma.
 • Na naše náklady zajistíme inzerci Vaší nemovitosti na předních realitních serverech, časopisech popř. v jiných médiích, kam běžný občan nemá přístup.
 • Na přání jsme schopni zajistit znalecký odhad nemovitosti, právní služby, zápis do katastru nemovitostí, hypotéční úvěr, prohlášení vlastníka a jiné.
 • Kdykoliv se u nás můžete dotázat na průběh nabídky či zájem klientů.
 • Do chvíle sepsání kupní, smlouvy nebo smlouvy o smlouvě budoucí, pracujeme na vlastní náklady a na vlastní riziko.

 

AKTUÁLNĚ

Majitel vs. realitní kancelář. Kdo prodá nemovitost lépe?

V mnoha zemích je standardní, že se realitní transakce realizují výlučně prostřednictvím realitní kanceláře. V ČR je díky aktuální legislativě možné převádět nemovitosti i bez jejich účasti. Tuto možnost volí mnoho prodávajících s představou, že na prodeji více vydělají. Ovšem ne vždy je tomu tak.

... více

Finanční poradna: Jak ušetřit na výdajích za energie

Pronájem nebo splátka hypotéky, každý měsíc je váš rodinný rozpočet lehčí o částku, která bývá jedním z nejvyšších pravidelných výdajů většiny domácností. Tím ale náklady na bydlení nekončí. Provoz domu či bytu s sebou nese i další nemalé výdaje, se kterými je třeba počítat. Nejcitelněji dokážou bankovní účet zasáhnout platby za energie.

... více

Finanční poradna: Podnikatel musí na pořízení bydlení myslet dopředu

V reklamách na hypotéky vystupují veselé rodinky s pohodovými dětmi, v modelových příkladech jsou manželé zaměstnaní a část peněz na nové bydlení mají naspořeno. Skutečný život ale přináší mnoho nestandardních situací. Při počtu živnostníků v České republice je časté například to, že jeden z manželů nebo oba jsou podnikatelé. Jak se s tím banky vyrovnávají?

... více

Bydlí v 2+kk. Podívejte se, jak si IKEA poradila s malým prostorem

Čtenářka Lucie Teglová si se svým přítelem Ondřejem Černým pronajali přes server Reality.iDNES.cz byt 2+kk v Praze-Kunraticích. Zároveň se zúčastnila soutěže o proměnu za 200 tisíc a měla štěstí. Nyní má kompletně zařízený obývák, jídelní kout i ložnici.

... více

Češi si raději zrekonstruují nemovitost, než koupí novou

Za poslední rok do rekonstrukce svého bydlení investovalo 23 procent Čechů. Vysoké ceny bytů, které i přes krizi výrazně neklesly, změnily chování lidí: nové byty příliš nekupují, ale rekonstruují ty současné.

... více